krzyzapteczny.com - Baza Firm Odszukani.pl

krzyzapteczny.com

Dane adresowe:

Okulickiego 7/9,
05-500 Piaseczno
mazowieckie

Dane kontaktowe:

krzyzapteczny@alfastart.pl
503035785

Dane firmy:

krzyzapteczny.com
NIP: 1231076417
REGON: 141015506

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy krzyzapteczny.com

Krzyże apteczne, to reklamy świetlne, które każdy z nas widział w pobliżu aptek. Niemniej jednak warto zaznaczyć, iż część z nich to produkty niskiej jakości, pochodzące z Chin. Firma Out-Line zajmuje się produkcją tego rodzaju bannerów, stosując materiały pochodzące od najlepszych producentów. Dlatego też daje gwarancję, że krzyż led będzie działał bez zarzutu. Każda apteka krzyż otrzymuje przetestowany przez 7 dni ciągłej pracy, dlatego nie ma obaw, że produkt będzie wadliwy. Out-Line niezwykle dba o jakość oferowanych produktów. Najczęściej wybierane przez kupujących modele dostępne są praktycznie od ręki. Na mniej popularne konstrukcje lub mające zostać przygotowane na zamówienie należy poczekać około 2 tygodni.

Oferta firmy

Wysokiej jakości krzyż led w opcji na zamówienie lub jako standardowa konstrukcja, to podstawa działalności Out-Line. W ramach oferty możliwe jest także zamówienie montażu lub innego mocowania tak, by apteka krzyż mogła dostosować do posiadanej elewacji.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja Artystyczna INFERNAL jest dobrze zorganizowaną agencją statystów, hostess i modelek istniejącą na Polskim rynku od ponad 8 lat.
Studio Piko jest miejscem, gdzie każdy otrzyma profesjonalny projekt graficzny w pełni dostosowany do potrzeb.
Buttony reklamowe to skuteczna forma reklamy.