Logopeda online Katarzyna Czyżycka - Baza Firm Odszukani.pl

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Dane adresowe:

ul. Gen. M. Langiewicza 1,
28-200 Staszów
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Czyżycka
logopeda@centrumgloska.pl
507937334

Dane firmy:

Logopeda online Katarzyna Czyżycka
NIP: 9452028059
REGON: 260630260

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Gdy dziecko dwujęzyczne potrzebuje fachowej opieki logopedycznej, bo na przykład ma wady wymowy albo dysleksję albo nawet autyzm, wtedy wato zwrócić się prośbą o pomoc do logopedy mgr Katarzyny Czyżyckiej. Pani logopeda mgr Katarzyna Czyżycka jest uznanym ekspertem do spraw dzieci dwujęzycznych, które wychowują się i dorastają w środowisku multikulturowym. Nabywanie zdolności mówienia przez dzieci dwujęzyczne w konfrontacji z okolicznościami życia Polonii na emigracji mogą być istotnie zahamowane. A w dodatku poza granicami Polski ciężko jest uzyskać dla dziecka dwujęzycznego terapię logopedyczną, która profesjonalnie i rzeczowo będzie zorientowana na korygowanie zaburzeń jego mowy, a przede wszystkim przyczyn tychże zaburzeń. Z powodu ograniczonej liczby polskich logopedów za granicą, logopeda mgr Katarzyna Czyżycka zdecydowała świadczyć pomoc logopedyczną dla dzieci dwujęzycznych przez internet. W taki sposób można z terapią logopedyczną dla dzieci dwujęzycznych dotrzeć w każdy zakątek naszego globu. Ponieważ firma składa się z kilku logopedów, bardzo doświadczonych oraz z ogromnym zapałem do pracy, terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych jest realizowana 24 godziny na dobę we wszystkich strefach czasowych. Zatem, niezależnie czy polskojęzyczne dziecko żyje w USA, np. w Kalifornii czy też gdzieś daleko na wschodniej półkuli, np. w Australii albo nawet jeszcze gdzieś dalej, np. w Nowej Zelandii, z pewnością otrzyma pomoc logopedy specjalizującego się w dwujęzyczności. Terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych jest realizowana z użyciem darmowego i bardzo popularnego ostatnio komunikatora Skype. Dla dzieci dwujęzycznych logopeda przez Skype może pokazywać przydatne ćwiczenia logopedyczne online, które usprawnią ich mowę. Rezultaty terapii logopedycznej dla dzieci dwujęzycznych przez internet są zaskakująco wysokie, a w praktyce porównywalne z tym, co mógłby osiągnąć logopeda stacjonarny. Warto więc zatem skorzystać z fachowej pomocy logopedy dla dzieci dwujęzycznych.

Oferta firmy

Dzieci dwujęzyczne u logopedy mogą skorzystać z następujących rodzajów pomocy logopedycznej:
1. Korekta wad wymowy typowych w języku polskim. Wśród takich wad wymowy są: jąkanie z przyczyn złej techniki mowy, reranie (czyli rotacyzm, tzn. problemy z głoską [r]) oraz seplenienie w różnych postaciach, np. seplenienie boczne.
2. Wywoływanie mowy u dzieci dwujęzycznych, które nie mówią zupełnie nic.
3. Terapia mowy u dzieci dwujęzycznych z opóźnionym rozwojem mowy (popularny "ORM").
4. Terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych z autyzmem, zespołem Aspergera oraz zespołem Downa.
5. Terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych z dysleksją. Zapobieganie dysleksji u dzieci zdrowych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Orto-Pes Anna Horbulko swoją działalność prowadzi od 2008 roku.
Właściwości komórek macierzystych, źródła krwiotwórczych komórek macierzystych, źródła komórek macierzystych, pobieranie krwi pępowinowej, bezpieczeństwo przechowywania próbek komórek, krytyka pobierania krwi pępowinowej, banki publiczne i rodzinne z krwią pępowinową, transplantacje autologiczne, medycyna regeneracyjna oraz wiele innych tematów związanych z komórkami macierzystymi oraz krwią pępowinową jest poruszanych w nowoczesnym i ciągle rozwijanym serwisie internetową znajdującym się pod adresem krewpepowinowa.