PKAUTO - Baza Firm Odszukani.pl

PKAUTO

Dane adresowe:

Kraszewskiego 10,
50-229 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

info@pkauto.pl
730660730

Dane firmy:

PKAUTO
NIP: 8942968504
REGON: 362186754

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy PKAUTO

Skup aut Wrocław PKAUTO jest skupem samochodów, dla osób chcących szybko i bezpiecznie sprzedać swój pojazd. Naszą firmę wyróżnia fakt, iż kupujemy wszystkie samochody na terenie Wrocławia i okolic. We Wrocławiu jest też siedziba firmy skup aut Wrocław PKAUTO, jednak interesują nas też samochody z całego województwa Dolnośląskiego. Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki, lub po prostu nie masz czasu wystawiać ogłoszeń i pokazywać auto marudnym klientom zadzwoń do nas. My na pewno kupimy Twój pojazd. Niezależnie od stanu, marki czy modelu.

Oferta firmy

Oferujemy ekspresowy odkup samochodów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i do firm. Z chęcią odkupujemy całe floty. W takiej sytuacji samochody po firmowe skupujemy z całej z Polski. Oprócz skupu aut oferujemy odbiór samochodów na złom. Skup aut Wrocław PKAUTO oferuje najwyższe ceny za skupowane pojazdy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Czy można szybko i bezpiecznie sprzedać swój samochód, bez wystawiania ogłoszeń? Odpowiedź brzmi: tak można! Firma skup aut Wrocław SKUPAUTEK wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferuje ekspresowy i uczciwy zakup Państwa samochodu.