Pneumat System Sp. z o.o. - Baza Firm Odszukani.pl

Pneumat System Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Obornicka 160,
51-114 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Aleksandra Pachura
info@pneumat.com.pl
660 634 877
71 325 18 60

Dane firmy:

Pneumat System Sp. z o.o.
NIP: 8951791519
REGON: 932914224

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Pneumat System Sp. z o.o.

Pneumat System jest polską firmą pneumatyczną, która działa na rynku od ponad 4 dekad. Firma produkuje siłowniki pneumatyczne dwustronnego działania oraz sprężyny gazowe, które mogą być wykorzystywane w wielu aplikacjach przemysłowych i nie tylko. Zakupy pneumatyki realizować można za pośrednictwem naszych hurtowni pneumatycznych, które umożliwiają zakupy hurtowe jak i detaliczne dla firm (segment B2B). Hurtownię pneumatyki Pneumat System znajdziesz w Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Łodzi czy Gorzowie Wielkopolskim. Niemniej jednak zachęcamy do zakupów internetowych w naszej e-platformie B2B.

Oferta firmy

Oferta sprzedażowa obejmuje zarówno produkty których firma jest producentem jak i produkty dystrybuowane. W ofercie można zatem znaleźć siłowniki, manometry, osprzęt i sprzęt do przygotowania sprężonego powietrza (kompresory, osuszacze, filtry, reduktory, separatory itd.), zawory kulowe o różnych wariantach sterowania, elektrozawory do powietrza, wody czy gazów, węże zasilające jak i do przetłaczania/odciągania substancji, narzędzia przemysłowe i warsztatowe zasilane sprężonym powietrzem czy zbiorniki ciśnieniowe. Warto zwrócić uwagę na technikę lakierniczą, smarowniczą oraz próżniową, którą reprezentują zróżnicowane filtry, pompy czy pistolety natryskowe. Polecamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W dzisiejszych czasach jest bardzo duża moda na krówki reklamowe, dlatego też warto jak najszybciej odwiedzić nasz sklep internetowy mleczne-krowki.
Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży opakowań kartonowych dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Jeżeli szukasz sklepu z grami, w którym znajdziesz wszystkie najnowsze tytuły na konsole nowej generacji to koniecznie zapoznaj się z ofertą PowerPlay.