SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O. - Baza Firm Odszukani.pl

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

Dane adresowe:

Gabrieli Zapolskiej 38,
30-126 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Deweloper Salwator
sprzedaz.krakow@salwator.com.pl
(12) 688 - 90 - 00

Dane firmy:

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.
NIP: 6762074000
REGON: 531538762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

Szukają Państwo rzetelnego dewelopera w Krakowie? Zapraszamy do nas! Na lokalnym rynku działamy już niemalże od dwudziestu lat. W ofercie naszej firmy można znaleźć między innymi mieszkania o różnorodnym metrażu - zarówno te niewielkie, kawalerki przeznaczone dla singli jak i mieszkania o większych powierzchniach idealnie nadające się dla rodzin z dziećmi. Wszystkie inwestycje prowadzone są w atrakcyjnie położonych miejscach, z których istnieje dogodny dojazd do centrum miasta. Korzystając z oferty przedsiębiorstwa skorzystać można również z programu Mieszkanie dla Młodych. Kraków to miasto z potencjałem, w którym warto zaplanować swoją przyszłość i kupić mieszkanie! Wszystkie nasze aktualne oraz zakończone inwestycje mieszkaniowe dostępne są na naszej stronie firmowej.

Oferta firmy

Jako sprawdzony deweloper w Krakowie oferujemy Państwu pewne mieszkania na takich osiedlach jak:
- Nowa Huta (Wzgórza Krzesławickie),
- Ruczaj.
Ponadto gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz zaznaczamy, iż istnieje możliwość skorzystania z MDM - zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Profesjonalne podejście do klienta, 25 - letnie doświadczenie, doskonała znajomość branży, rzetelne i fachowe podejście do klienta to atuty jakimi może poszczycić się firma developerska Wawel Service, która oferuje mieszkania i nieruchomości w najwyższym standardzie.