Synapsa Med sp.zo.o. - Baza Firm Odszukani.pl

Synapsa Med sp.zo.o.

Dane adresowe:

Klonowa 16,
55-220 Jelcz-Laskowice
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

sklep@senso-rex.com
786 955 266

Dane firmy:

Synapsa Med sp.zo.o.
NIP: 8971787892
REGON: 022079680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Synapsa Med sp.zo.o.

Senso-rex.com to strona internetowa działającej na rynku polskim od wielu lat firmy, której głównym polem działania jest produkcja pościeli, kołder i poduszek stworzonych z myślą o dostarczaniu słodkiego, długiego, spokojnego i nieprzerwanego snu. Produkty oferowane przez tę firmę są często wykorzystywane jako wspomagacze do terapii takich schorzeń, jak nerwica, ADHD, depresja i inne, które zaburzają sen. Dzięki kołdrom, poduszkom i innym artykułom firmy osoby, które do tej pory miały z tym problem usypiają w sposób szybki i bezproblemowy i przesypiają całą noc, budząc się wypoczęte i gotowe na spotkanie z kolejnym dniem. Jeżeli zatem pragniesz zapewnić sobie lepszy i spokojniejszy sen, nie mogłeś trafić lepiej. Wejdź na stronę senso-rex.com i dowiedz się więcej.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdują się:
Kołdry obciążeniowe
Pościele
Poszewki na kołdrę obciążeniową
Pościel dwuosobowa
Pościel jednosobowa
Poduszki
Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Właściwości komórek macierzystych, źródła krwiotwórczych komórek macierzystych, źródła komórek macierzystych, pobieranie krwi pępowinowej, bezpieczeństwo przechowywania próbek komórek, krytyka pobierania krwi pępowinowej, banki publiczne i rodzinne z krwią pępowinową, transplantacje autologiczne, medycyna regeneracyjna oraz wiele innych tematów związanych z komórkami macierzystymi oraz krwią pępowinową jest poruszanych w nowoczesnym i ciągle rozwijanym serwisie internetową znajdującym się pod adresem krewpepowinowa.
Sklep internetowy Wokół Natury prowadzony przez Ingę Pawłowską, to nowoczesna platforma online, które udostępnia artykuły spożywcze zawierające w swoim składzie konopie.