TOMASZ CIEPLIŃSKI PRETENDE - Baza Firm Odszukani.pl

TOMASZ CIEPLIŃSKI PRETENDE

Dane adresowe:

al. Grunwaldzka 612c,
80-337 Gdańsk
pomorskie

Dane kontaktowe:

501279690
me1ga6locyt@poczta.onet.pl
501279690

Dane firmy:

TOMASZ CIEPLIŃSKI PRETENDE
NIP: 5551860296
REGON: 220647257

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy TOMASZ CIEPLIŃSKI PRETENDE

Jesteśmy Agencją Kreatywną,kładziemy największy nacisk na projekt i jego przedstawienie. W naszej firmie istnieje możliwość negocjacji ceny, która przy większych zleceniach może nawet obniżyć się o 50%. Zawsze staramy się być "na czasie", żeby nasze usługi były aktualne, ale Najważniejsze są dla nas potrzeby klienta. Zatrudniamy grupę najlepszych w branży, doskonale wyszkolonych w dziedzinie budowy projektu graficznego. Nasi ludzie służą Państwu w wyborze materiału i pomogą w rozplanowaniu kampanii reklamowej. Wszystkich chętnych współpracą z nami, zapraszamy do naszego biura – Gdańsk, ul Jaśkowa Dolina 60.

Oferta firmy

Najważniejsze jest to, że można zaoszczędzić wiele pieniędzy zamawiając pełny pakiet usług w naszej Firmie zamiast kolejne usługi w różnych przedsiębiorstwach. Mamy bardzo szeroki zakres działalności, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas coś dla siebie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Green Press to firma, która zajmuje się na obszarze Wrocławia drukowaniem i usługami poligraficznymi.
Czas opisać swoje produkty tak jak należy.
Funktional to krakowska agencja interaktywno-reklamowa zapewniające swoim Klientom oryginalne, a zarazem kompleksowe podejście do kampanii marketingowych.