DEKOR Sebastian Kubiczek

Dane adresowe:

Ochodzka 35,
43-502 Czechowice-Dziedzice
śląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@kubiczek-drzwi.pl
507 154 924

Dane firmy:

DEKOR Sebastian Kubiczek
NIP: 6521002186
REGON: 271959698

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ochodzka 35, Czechowice-Dziedzice, Polska

Opis firmy DEKOR Sebastian Kubiczek

Kubiczek-drzwi.pl to firma, która w swojej działalności zawsze stawia przede wszystkim na najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów. Firma ta specjalizuje się w stolarstwie drzwi, jak i schodów robionych oczywiście na wymiar. Drzwi wejściowe dębowe czy drzwi zewnętrzne dębowe to jedne z nielicznych artykułów, które można tam znaleźć. Drzwi od stolarza to gwarancja najwyższej jakości i solidności. Specjalnością producenta są również schody z drewna, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Schody produkowane przez tę firmę znajdują swoje miejsce w wielu popularnych aranżacjach. Stanowią ciekawy element we wszelkich pomieszczeniach.

Oferta firmy

W ofercie firmy DEKOR Sebastian Kubiczek znaleźć można:
- Drzwi wewnętrzne,
- Drzwi zewnętrzne,
- Schody.

Z dokładniejszymi informacjami na temat oferty firmy DEKOR Sebastian Kubiczek zapoznać się można na stronie https://kubiczek-drzwi.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Salon Firmowy Sokółka Okna i Drzwi Szczecin to miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność spotykają się w produkcji okien i drzwi drewnianych.
Detektywistyka na wysokim poziomie oraz tanio to wyjątkowa oferta dla ludzi którzy potrzebują szybkiej i skutecznej pomocy w sprawach takich jak zdrady małżeńskie, sprawy alimentacyjne oraz poszukiwanie osób zaginionych albo ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.
Design House zajmuje się pomiarami, montażem, a także sprzedażą okien, drzwi oraz rolet.