eFaktor SA - Baza Firm Odszukani.pl

eFaktor SA

Dane adresowe:

Adama Branickiego 15,
02-972 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

sekretariat@efaktor.com.pl
+48 22 203 41 66

Dane firmy:

eFaktor SA
NIP: 9512387426
REGON: 360668153

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Adama Branickiego 15, Warszawa, Polska

Opis firmy eFaktor SA

Poznaj faktoring dla MŚP, z którym prowadzenie działalności jest prostsze, bezpieczniejsze i stabilniejsze! Firma faktoringowa eFaktor prowadzi kompleksowe finansowanie faktur przeznaczone dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki faktoringowi nie musisz czekać na termin płatności faktury – pieniądze masz do dyspozycji od razu, nawet w ciągu kilku godzin od jej wystawienia. Finansowanie oferowane przez eFaktor jest wsparciem dla firm z różnych sektorów, między innymi budowlanego, transportowego, produkcyjnego i handlowego. Korzystają z niego również inne firmy w wielu branżach, by szybko otrzymać niezbędne środki na pokrycie swoich bieżących kosztów i na przyszłościowy rozwój. To wszystko bez ryzyka, ponieważ eFaktor oferuje również faktoring bez regresu (pełny), który obejmuje dodatkowe ubezpieczenie należności w razie niewypłacalności kontrahenta.

W eFaktor faktoring dla MŚP odbywa się na bazie platformy internetowej. Wystarczy wejść na stronę internetową efaktor.com.pl, aby zalogować się na własne konto i od razu dodać fakturę do sfinansowania. Pieniądze przekazywane są już w ciągu kilku godzin, dzięki czemu prowadzenie działalności jest wygodniejsze i bezpieczniejsze. Rozpoczęcie faktoringu z eFaktor jest bardzo proste. Nieskomplikowana procedura daje dostęp do finansowania wielu firmom, które chcą zabezpieczyć się przed niewypłacalnością, dynamicznie się rozwijać i reinwestować posiadane środki!

Oferta firmy

W eFaktor faktoring dla MŚP prowadzony jest w wielu wariantach i umożliwia uzyskanie finansowania nawet do 15 000 000 zł. Wybierz najlepszą opcję dla siebie:
- Faktoring jawny, klasyczny – to najpopularniejszy wariant faktoringu z cesją wierzytelności. Jest dostępny z regresem i bez regresu.
- Faktoring cichy – dzięki niemu można finansować faktury bez konieczności informowania o tym kontrahentów.
- Faktoring odwrotny – faktoring określany również jako zakupowy, ponieważ pomaga firmom w sfinansowaniu swoich wydatków, na przykład zakupu materiałów, paliwa.
- Faktoring z terminalem – finansowanie przeznaczone dla firm, które przyjmują płatności bezgotówkowe. Spłata należności następuje przez terminal.
Specjaliści eFaktor są gotowi przy doborze optymalnej formy finansowania faktur – wystarczy skontaktować się z firmą, korzystając z formularza online, by uzyskać wsparcie. Wybierz faktoring dla MŚP w eFaktor – dzięki niemu możesz zadbać o płynność finansową swojej firmy i sfinansować swoje zakupy jeszcze łatwiej!

Firmy pokrewne w bazie

/ faktoring on-line dla firm /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oferujemy usługi w zakresie restrukturyzacji oraz upadłości przedsiębiorstw.
TUSNOVICS INSTRUMENTS to działająca z przedstawicielstwem w Krakowie od 1992 roku austriacka firma, która w roku 1997 została przekształcona w spółkę Tusnovics Instruments Sp.
Planowanie własnego przedsiębiorstwa nie jest niczym prostym.