Formika Sp. z.o.o.

Dane adresowe:

ul. Św. Jerzego 9,
05-808 Parzniew
mazowieckie

Dane kontaktowe:

formika.firma@o2.pl

Dane firmy:

Formika Sp. z.o.o.
NIP: 1070017779
REGON: 142737236

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Św. Jerzego 9, Parzniew, Polska

Opis firmy Formika Sp. z.o.o.

Misja drukarni Formika.
Dlaczego to Drukarnia fleksograficzna Formika jest najlepszy wyborem? Ponieważ ma ona swoje konkretne misje, jakie nieustannie spełnia. Tworzy stałe i przyjazne relacje z samymi klientami, dbając też o komunikację zachodzącą w jej wnętrzu. Pracownicy działają wspólnie dla dobra drukarni i jej konsumentów, kreując najlepszy Druk fleksograficzny w oparciu o zdobyte wcześniej umiejętności i pozyskaną wiedzę. To oni uważnie słuchają klientów i wyciągają z rozmów z nimi odpowiednie wnioski. Sami stwierdzają, co danej firmie jest naprawdę potrzebne, by potem od razu to dla niej wykonać. Druk na folii Formika to prawdziwa jakość i niezwykła innowacyjność. Marka nigdy nie korzysta bowiem z półśrodków i przy każdym zleceniu dąży do absolutnej perfekcji.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdziecie miedzy innymi:
Produkty dla żywności
Produkty dla farmacji
Produkty dla branży kosmetycznej
Zapraszamy do kontaktu oraz na nasza stronę!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do świata niezapomnianych wydarzeń z firmą EVENTOWCY! Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu różnorodnych atrakcji, które sprawią, że Wasze imprezy będą wyjątkowe.
VRTEAM - firma specjalizująca się w dostarczaniu atrakcji na wydarzenia, takie jak: - imprezy firmowe i integracyjne, - pikniki i festyny - festiwale -targi i konferencje, - eventy promocyjne, - eventy gamingowe.
Nasza firma zegarmistrzowska to miejsce dla osób, które poszukują wysokiej jakości usług naprawy, renowacji i polerowania zegarków.