KDK SP Z O O - Baza Firm Odszukani.pl

KDK SP Z O O

Dane adresowe:

Mokotowska 14,
00-561 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

223792300
kdkevents@interia.pl
223792300

Dane firmy:

KDK SP Z O O
NIP: 5262837167
REGON: 140034252

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Mokotowska 14, Warszawa, Polska

Opis firmy KDK SP Z O O

KDK Sp. z oo jest grupą Event Managerów, który od ponad dekady przygotowuje meetingi biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci darzą nas zaufaniem. Na stałe współpracujemy z przedsiębiorstwami z działu MŚP i korporacjami. A Jeśli brakuje Ci inspiracji na event, Twój dział PR ma pełne ręce roboty lub szukasz agencji, która pomoże zorganizować Ci czołowe firmowe spotkanie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy specjalistami od zadań specjalnych! Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie na ulicy Mokotowskiej 14. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (22) 379 23 00.

Oferta firmy

rganizujemy konferencje biznesowe, wyjazdy i imprezy integracyjne, targi i wiele innych. Dysponujemy szeroką listą zaufanych podwykonawców, przez co każde zlecenie realizujemy na czas.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasza firma zegarmistrzowska to miejsce dla osób, które poszukują wysokiej jakości usług naprawy, renowacji i polerowania zegarków.
Lombard4u to lombard w Krakowie, w którym można podratować swój budżet w przypadku nagłej utraty płynności finansowej.
W Kulma Pogrzeby dbamy o naszych klientów i pragniemy, aby ten trudny czas był dla każdego czasem najmniej problematycznym.