LITBUD Mateusz Litewka

Dane adresowe:

Wierzbowa 17,
32-085 Modlnica
małopolskie

Dane kontaktowe:

Mateusz Litewka
mateuszlitewka@interia.pl
606 797 937

Dane firmy:

LITBUD Mateusz Litewka
NIP: 9451518264
REGON: 120836381

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Wierzbowa 17, Modlnica, Polska

Opis firmy LITBUD Mateusz Litewka

Firma remontowo - usługowa lITBUD oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu budowy wymarzonych domków jednorodzinnych. Zapewniamy naszych kentów, że będą zadowoleni z wszelkich prezentowanych przez nas usług. Proponujemy również możliwość remonto uraz adaptacji wybranych pomieszczeń zgodnie życzeniami i projektem inwestora. Dysponujemy wykwalifikowana obsługą, oraz profesjonalnym sprzętem, dlatego wprowadzone zmiany stoją na niezwykle wysokim poziomie. Zaufały nam osoby prywatne jak i szeregi inwestorów korzystających z naszych usług. Profesjonalizm i doświadczenie - zapraszamy do kontaktu!

Oferta firmy

Oferujemy państwu rozwiązania z zakresu :
-budowa domów
- przebudowa i adaptacja budynków
- krycie dachów
- wylewki maszynowe
- ocieplanie budynków
- transport kruszywa
- wykończenia wnętrz


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

STEP BUD to dynamicznie rozwijająca się firma z Pilzna, która od lat dostarcza najwyższej jakości wyroby metalowe oraz kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali.
Danex to firma, która przekształca przestrzeń wokół nas, oferując innowacyjne rozwiązania w dziedzinie konstrukcji aluminiowych.
Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która wypożycza najwyższej jakości sprzęt budowlany w powiecie Limanowskim to bardzo dobrze trafiłeś.