MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY - Baza Firm Odszukani.pl

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Dane adresowe:

Gabrieli Zapolskiej 9,
30-126 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Marcin Fraś
biuro@altelsystemy.com.pl
607345842
(12)4233397

Dane firmy:

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY
NIP: 6772005667
REGON: 356531084

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Gabrieli Zapolskiej 9, Kraków, Polska

Opis firmy MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Strona www.altelsystemy.com.pl, którą Państwu przedstawiam zajmuje się branżą ochrony mienia oraz usługami telekomunikacyjnymi. W swojej ofercie firma posiada takie artykuły jak różnego rodzaju systemy alarmowe czy centrale telefoniczne. Działania jakie podejmuje omawiana firma to również monitoring. Największe zalety omawianej firmy można omówić w trzech słowach: rzetelność, profesjonalizm, szacunek do klienta. Warto odwiedzić stronę www.altelsystemy.pl zarówno gdy chce się poprawić bezpieczeństwo swojej posesji, jak i po to by poszerzyć swoją wiedzę na temat tego co trzeba zrobić, by czuć się bezpieczniej we własnym domu.

Oferta firmy

Krakowska firma AL TEL SYSTEMY działa na rynku od wielu lat. W tym czasie przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w montażu oraz serwisowaniu central telefonicznych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasza firma zegarmistrzowska to miejsce dla osób, które poszukują wysokiej jakości usług naprawy, renowacji i polerowania zegarków.
Lombard4u to lombard w Krakowie, w którym można podratować swój budżet w przypadku nagłej utraty płynności finansowej.
W Kulma Pogrzeby dbamy o naszych klientów i pragniemy, aby ten trudny czas był dla każdego czasem najmniej problematycznym.