McPolska Sp. Z o o

Dane adresowe:

Poznańska 113,
60-185 Skórzewo
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

61 822 65 61
mcpol123@wp.pl
61 822 65 61

Dane firmy:

McPolska Sp. Z o o
NIP: 7773229292
REGON: 302313113

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Poznańska 113, Skórzewo, Polska

Opis firmy McPolska Sp. Z o o

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się produkcją chemii przemysłowej i środków do dezynfekcji. Istniejemy na rynku przeszło 10 lat. Oferujemy środki dezynfekujące do sektora medycznego oraz przemysłowego. Przede wszystkim są to środki służące do dezynfekcji: pomieszczeń, endoskopów, narzędzi, czy specjalistycznych maszyn. Nasze wyroby są najwyższej jakości. Nieustannie doskonalimy się i wzbogacamy nasze kwalifikacje. Mocno angażujemy się w naszą pracę. Trafnie trafiamy w potrzeby naszych usługobiorców.
Siedziba firmy jest przy ulicy: Poznańska 113, Skórzewo k/Poznania.Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Oferta firmy

Między innymi są to środki wykorzystywane do dezynfekcji: narzędzi, pomieszczeń, endoskopów, czy specjalistycznych maszyn. Sprawdź ofertą na naszej stronie internetowej.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do świata niezapomnianych wydarzeń z firmą EVENTOWCY! Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu różnorodnych atrakcji, które sprawią, że Wasze imprezy będą wyjątkowe.
VRTEAM - firma specjalizująca się w dostarczaniu atrakcji na wydarzenia, takie jak: - imprezy firmowe i integracyjne, - pikniki i festyny - festiwale -targi i konferencje, - eventy promocyjne, - eventy gamingowe.
Nasza firma zegarmistrzowska to miejsce dla osób, które poszukują wysokiej jakości usług naprawy, renowacji i polerowania zegarków.