Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska - Baza Firm Odszukani.pl

Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska

Dane adresowe:

Morska 60 lok. 24/1,
75-212 Koszalin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

biuro@multimediaoutlet.pl
668280082

Dane firmy:

Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska
NIP: 4990011831
REGON: 320280983

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Morska 60 lok. 24/1, Koszalin, Polska

Opis firmy Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska

Outlet elektroniczny, to miejsce, gdzie kupisz drobne AGD w niespotykanie niskich cenach. Zamówienia można odbierać za pośrednictwem kuriera lub osobiście w punkcie stacjonarnym w Koszalinie. Gwarantujemy, że każdy kupiony malakser lub ekspres do kawy spełni Państwa oczekiwania co do jakości. Każdy egzemplarz jest starannie kontrolowany, a jeśli posiada jakiekolwiek wady lub ubytki - są one dokładnie opisywane. Co warte podkreślenia, można kupić u nas odkurzacz bezworkowy o dużej mocy. Takie sprzęty są coraz trudniej dostępne na rynku, dlatego zapraszamy na kupwkoszalinie.pl

Oferta firmy

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroko rozumiane drobne AGD, a także sprzęt audio, akcesoria komputerowe oraz wiele innych. Na szczególną uwagę zasługuje ekspres przelewowy oferowany w różnych modelach oraz od wielu znanych i mniej znanych producentów. W ofercie także silny odkurzacz, który nie ma nic wspólnego z powszechnie dostępnymi w innych sklepach odkurzaczami o małej mocy i efektywności.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Najlepsze wentylacje i klimatyzacje Hakom to rzetelna i godna polecenia firma, która od 1989 roku oferuje swoim klientom wysokiej jakości klimatyzacje i wentylacje w bardzo przystępnej cenie.