Biznes - Baza Firm Odszukani.pl

Biznes

Samodzielny Przedsiębiorca

Planowanie własnego przedsiębiorstwa nie jest niczym prostym. O wielu rzeczach nie zdajemy sobie sprawy, dopóki nie doświadczymy ich na własnej skórze, często bardzo boleśnie. By uniknąć rozczarowań w zakresie prowadzenia własnej działal(...)

Tusnovics Instruments sp. z o.o.

TUSNOVICS INSTRUMENTS to działająca z przedstawicielstwem w Krakowie od 1992 roku austriacka firma, która w roku 1997 została przekształcona w spółkę Tusnovics Instruments Sp. z o.o. Przez wszystkie lata działalności firma zgromadziła d(...)

RestrukturyzacjeSlaskie.pl Investore Sp. z o.o.

Oferujemy usługi w zakresie restrukturyzacji oraz upadłości przedsiębiorstw. Nasz zespół profesjonalistów posiada duże doświadczenie w dziedzinie restrukturyzacji małych i średnich przedsiębiorstw. W przypadku upadłości nasza firma spec(...)

eFaktor SA

Poznaj faktoring dla MŚP, z którym prowadzenie działalności jest prostsze, bezpieczniejsze i stabilniejsze! Firma faktoringowa eFaktor prowadzi kompleksowe finansowanie faktur przeznaczone dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki(...)

FHU Cataleia Centrum Pogrzebowe Kulma

W Kulma Pogrzeby dbamy o naszych klientów i pragniemy, aby ten trudny czas był dla każdego czasem najmniej problematycznym. W Kulma oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Nowego Sącza, Limanowej i okolicznych miejscowościach. W nasz(...)

Lombard4u

Lombard4u to lombard w Krakowie, w którym można podratować swój budżet w przypadku nagłej utraty płynności finansowej. Pracownicy lombardu przyjmują wszelkie przedmioty, które mają wartość, a są to na przykład metale szlechetne, takie (...)

ZegarkiSerwis.pl

Nasza firma zegarmistrzowska to miejsce dla osób, które poszukują wysokiej jakości usług naprawy, renowacji i polerowania zegarków. Nasza firma działa już od wielu lat i zdobyła zaufanie wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i firmow(...)