Materiały budowlane - Baza Firm Odszukani.pl

Materiały budowlane

Okno Classic

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze w zakresie stolarki otworowej. Jesteśmy autoryzowany przedstawicielem firmy Drutex na terenie Krakowa. Naszymi cechami charakterystycznymi jest rzetelność, oraz sumienność wykonywanyc(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Dzięki szerokiej ofercie Farby Kabe wyremontujesz i wykończysz swój dom tak jak tego zapragniesz. Kabe oferuje najlepszej jakości farby dyspersyjne, krzemianowe, silikatowe, lateksowe, akrylowe i inne do wnętrz oraz do elewacji zewnętrznej budy(...)

Retro Holding Sp. Z.O.O

Retro Cegła jest firmą prowadzącą działalność z zakresu produkcji oraz kompleksowej sprzedaży najwyższej jakości ponad stuletnich cegieł dekoracyjnych. Specjalnie wybrane, najlepsze cegły oddawane są mechanizmowi konserwacji, dzięki cze(...)

Top-mozaika.pl

Niezwykłe mozaiki. Mozaiki to świetny element wystroju wnętrz. Wprowadza on nutkę oryginalności i innowacji. Firma Topglas to duży producent mozaiki szklanej, który działa na rynku od wielu lat. Nabyte doświadczenie przekuwamy w coraz to l(...)

Koplex Gabriela Kowalewska

Misją firmy Koplex jest nie tylko sprzedaż poliwęglanu, ale również uświadamianie swoich klientów. Na stronie internetowej koplex.pl możesz bowiem dowiedzieć się wszystkiego na temat poliwęglanu. Jest to wartościowa lektura dla wszystkich(...)

METALPRO Łukasz Kaczanowski

W dobie masowego zakładnia firm, które oferują usługi niskiej jakości, Metal Pro wyróżnia się pozytywnie. Bogate doświadczenie firma nabyła oferując elementy metalowe na przestrzeni wielu lat. Opinia firmy jest tak samo solidna, jak oferow(...)

AluMaster Łukasz Maciak

Nasza firma AluMaster działa od 2006 roku. Jesteśmy największym w Małopolsce producentem drabin aluminiowych. Dostarczamy produkty wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, dlatego nasze drabiny są w 100% bezpieczne. W swojej ofercie posiadam(...)

Techplast Wojciech Maciejewski

Techplast - zapraszamy do naszej hurtowni. Posiadamy duży wybór tworzyw sztucznych, które mogą być wykorzystywane w branży budowlanej lub reklamowej. Chętnie współpracujemy z firmami z całego kraju, a także z zagranicy. Zachęcamy do spraw(...)