Medycyna - Baza Firm Odszukani.pl

Medycyna

INGA PAWŁOWSKA WOKÓŁ NATURY

Sklep internetowy Wokół Natury prowadzony przez Ingę Pawłowską, to nowoczesna platforma online, które udostępnia artykuły spożywcze zawierające w swoim składzie konopie. Bogatym i ciągle rozwijanym asortymencie znajdziecie w 100% naturaln(...)

Krew pępowinowa

Właściwości komórek macierzystych, źródła krwiotwórczych komórek macierzystych, źródła komórek macierzystych, pobieranie krwi pępowinowej, bezpieczeństwo przechowywania próbek komórek, krytyka pobierania krwi pępowinowej, banki publ(...)

Synapsa Med sp.zo.o.

Senso-rex.com to strona internetowa działającej na rynku polskim od wielu lat firmy, której głównym polem działania jest produkcja pościeli, kołder i poduszek stworzonych z myślą o dostarczaniu słodkiego, długiego, spokojnego i nieprzerwa(...)

Orto-Pes

Orto-Pes Anna Horbulko swoją działalność prowadzi od 2008 roku. Przez ponad 10 lat firma bardzo się rozwinęła - obecnie zatrudnia 17 pracowników, a początkowo było ich zaledwie trzech. Swoje usługi firma świadczy we Wrocławiu przy ulicy (...)

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Gdy dziecko dwujęzyczne potrzebuje fachowej opieki logopedycznej, bo na przykład ma wady wymowy albo dysleksję albo nawet autyzm, wtedy wato zwrócić się prośbą o pomoc do logopedy mgr Katarzyny Czyżyckiej. Pani logopeda mgr Katarzyna Czyżyc(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Pomaganie to nasza specjalność! Lecznica Specjalistyczna CardioTeam to placówka, w której znajdziesz kompleksową opiekę nie tylko z zakresu kardiologii. Nasi specjaliści, doskonale zdają sobie sprawę jak wszechstronne może mogą być kłopo(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Łysienie jest dużym problemem dla wielu osób, ale jeśli nie ma przeciwwskazań medycznych, to przeszczep włosów pozwala na trwale przywrócenie włosów. Osoby zainteresowane odbudową włosów lub zahamowaniem ich wypadania zapraszamy do Gabin(...)

iDiabetyk.pl

Idiabetyk.pl jest firmą z siedzibą w Rybniku, Polska. Nasza firma została założona w 1991 roku. Zajmujemy się sprzedażą pomp insulinowych, zestawów infuzyjnych, glukometrów, igieł itp. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów przeznaczo(...)