Sprzątanie - Baza Firm Odszukani.pl

Sprzątanie

Variovac Polska

Budujesz dom? Nie zastanawiało Cię nigdy zainstalowanie centralnego odkurzacza? Zapraszamy do poznania pełnej oferty odkurzaczy centralnych firmy Variovac Polska, już od ponad 20 lat produkuje nowoczesne instalacje centralnych odkurzaczy. Zach(...)

Edom Pranie

Zachowanie czystości w mieszkaniu lub biurze jest zadaniem ciężkim. Zanieczyszczenia pojawiają się w wyniku użytkowanie wykładzin oraz tapicerek. Bardzo trudno uchronić się również przed powstającymi przebarwieniami, które znacznie pogar(...)

Clar System S.A.

Grupa Kapitałowa Clar System to profesjonaliści świadczący w pełni kompleksowe usługi z zakresu technicznej obsługi budynków. W tym w szczególności utrzymania czystości, ochrony mienia, higieny szpitalnej oraz leasingu pracowniczego. To a(...)

Clean House Pietrzak Alan, Załuski

Clean House to sprawdzona firma z Warszawy. Dodajmy, że jest to firma oferująca usługi sprzątające dla klientów indywidualnych oraz firm. Clean House gwarantuje skuteczne i profesjonalne sprzątanie mieszkań, biur, domów i innych obiektów. O(...)

Dezyn Dezynfekcja Dezynsekcja Ozonowanie Odkomarzanie Łódź

Profesjonalna dezynfekcja, dezynsekcja i ozonowanie w Łodzi. Dezyn to wiodąca firma świadcząca usługi profesjonalnej dezynfekcji, dezynsekcji i ozonowania w Łodzi i okolicy. Nasza specjalizacja obejmuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zwalc(...)