Usługi transportowe - Baza Firm Odszukani.pl

Usługi transportowe

Agmar - Przewóz osób Marcin Walczak

Jesteśmy rodzinną firmą, jaka już od wielu lat wykonuje swoje profesjonalne usługi przewozowe takie jak przewozy autokarowe. Dysponujemy pięcioma autobusami i busami o różnej pojemności zaczynając od niewielkiego 8 osobowego VW transporter(...)

Pakupaku Marcin Ulaszewski

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężko w dzisiejszych czasach jest znaleźć właściwą firmę przewozową, wobec tego też uruchomiliśmy nasz nowoczesny serwis Pakupaku.pl, aby ułatwić Państwu to zadanie. W naszym serwisie znaj(...)

Epitafium-przewozy.pl

Od 1992 w Krakowie działa firma zaskarbiająca sobie z roku na rok co raz większa liczbę zadowolonych z usług osób. Obsługa ceremonii pogrzebowych jest naszą specjalnością. W monecie śmierci kogoś bliskiego, wielu z nas za pewne nie ma si(...)

Epitafium Kraków

Rodzinna firma pogrzebowa Epitafium świadczy kompleksowe usługi związane z pochówkiem najbliższych. Zakład pogrzebowy oferuje najwyższy poziom obsługi i indywidualne podejście do klienta. Jeśli zachodzi taka potrzeba, firma może reprezento(...)

EXPRESS-LINE Przewozy Międzynarodowe s.c. Jan Woś, Daniel Palacz

Firma transportowa realizująca przewóz osób i rzeczy z miast Polski południowej do Niemiec. Przewóz osób odbywa się w nowoczesnych samochodach, wyposażonych w klimatyzację i komfortowe fotele. Doświadczeni kierowcy dbają o bezpieczeństwo (...)

EuroBus

EuroBus, to firma transportowa z okolic Limanowej, świadcząca usługi przewozowe osób oraz rzeczy. Główna trasa firmy, to połączenie Polska - Niemcy. Początek trasy zlokalizowany jest w Nowym Sączu, następnie bus do Niemiec przejeżdża prz(...)