Snob Shop - Baza Firm Odszukani.pl

Snob Shop

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@snob-shop.pl
796 600 868

Dane firmy:

Snob Shop
NIP: 6793105345
REGON: 360030350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Snob Shop

Snob Shop to sklep internetowy, który powstał z myślą o tych osobach, które poszukują jednocześnie pięknych oraz nietuzinkowych rzeczy. W oferowanym przez nas asortymencie znajduje się mnóstwo produktów, które idealnie sprawdzają się jako prezent dla szefa, taty, dziadka, czy koleżanki z pracy. Posiadamy szereg unikatowych produktów, które nawiązują do stylu retro, marynistycznego oraz orientu. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższej jakości wykonaniem oraz zastosowaniem do produkcji, sprawdzonych materiałów.

Oferta firmy

W bogatej i ciągle rozwijanej ofercie naszego sklepu znajdziecie takie produkty jak: kompasy, zegary słoneczne, sekstanty, lunety i lornetki, zegary stojące, globusy, astrolabia, klepsydry, dzwony, dzwonki, szachy, kości, domino, kółko i krzyżyk, szkła powiększające, breloczki do kluczy, popielniczki oraz wiele innych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Prezenty, upominki, artykuły firmowe.
Firma Candy-shop.
Pyszne Krówki to nietuzinkowy sklep internetowy, które w swoim asortymencie posiada tylko i wyłącznie jeden produkt, który występuje w kilku wersja.