STALBLACH - Baza Firm Odszukani.pl

STALBLACH

Dane adresowe:

Szyk 225,
34-620 Jodłownik
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@stalblach.pl
603809850

Dane firmy:

STALBLACH
NIP: 7372074932
REGON: 122802452

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Szyk 225, Jodłownik, Polska

Opis firmy STALBLACH

STALBLACH, jako producent konstrukcji stalowych na wymiar oferuje m.in. garaże blaszane o dowolnej charakterystyce wymiarowej i wyposażeniu, jak dach wielospadowy, dodatkowe wejście boczne czy okno. Do produkcji garaży blaszanych wykorzystuje wysokiej jakości stal i blachę ocynkowaną lub akrylową. Dzięki tej drugiej można dobrać kolor dopasowany do otoczenia zamówionego garażu. Do pozostałych konstrukcji należy dodać: wiaty i hale magazynowe, spełniające wszelkie wymagania bezpieczeństwa użytkowania, bramy garażowe czy kojce dla psów. Jak przystało na profesjonalną firmę - STALBLACH oferuje swoim klientom transport i montaż na terenie całego kraju!

Oferta firmy

Konstrukcje stalowe na wymiar, produkowane przez małopolską firmę STALBLACH, to:
1. Garaże blaszane, w tym z blachy ocynkowanej lub powlekanej.
2. Wiaty i hale magazynowe.
3. Bramy garażowe i inne wyposażenie garaży.
4. Kojce dla psów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

K-design Facotry wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych wysokiej jakości wiatami garażowymi i nie tylko.
Konstrukcje stalowe na wymiar.
MARMET, to nowoczesne przedsiębiorstwo realizujące zlecenia na konstrukcje stalowe, do których należą: garaże blaszane (ocynk lub akryl), bramy garażowe wyposażone w automaty sterujące, wiaty i hale magazynowe o niestandardowych rozwiązaniach oraz kojce dla psów.