tubadzin - Baza Firm Odszukani.pl

tubadzin

Dane adresowe:

Cedrowice Parcela 11,
95-035 Ozorków
łódzkie

Dane kontaktowe:

sprzedaz@tubadzin.pl

Dane firmy:

tubadzin
NIP: 7322083952
REGON: 100383200

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy tubadzin

Jeśli poszukujesz najlepszej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie oryginalne wzornictwo oraz styl to z całą pewnością zainteresuje Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych jakim jest z pewnością Tubądzin. Grupa Tubądzin to cztery ciekawe na naszym rynku marki: Tubądzin, Domino, Korzilius oraz Arte. Każda z tych marek charakteryzuje się bogatym wzornictwem jak również rozmiarem co zapewnia obszerne spektrum zastosowań oraz powoduje, że propozycja Grupy Tubądzin zaspokaja najbardziej wybredne gusta. Jeżeli poszukujesz większej ilości wiadomości na temat oferty grupy Tubądzin to wskazane jest zajrzeć na ich stronę internetową, gdzie znajduje się niesłychanie dużo ciekawych wiadomości oraz oczywiście szczegółowa prezentacja aktualnej oferty.

Oferta firmy

1) Płytki ceramiczne łazienkowe.
2) Płytki ceramiczne kuchenne.
3) Płytki rektyfikowane.
4) Płytki gresowe.
5) Płytki podłogowe.
6) Płytki ścienne.
7) Listwy dekoracyjne.
8) Dekory.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Proste i gustowne wnętrze, które z pewnością Cię zachwyci! APP Proste Wnętrze to firma, która zajmuje się projektowaniem wnętrz.
REGAŁKA jest w stanie wypełnić nieciekawe wnętrze domu w coś unikalnego i niepowtarzalnego za sprawą swoich ręcznie produkowanych uchwytów i gałek do mebli, a także wszelkiej maści haczyków.
Witamy w sklepie internetowym, który specjalizuje się w produkcji paneli szklanych oraz oraz dekoracyjnych.