Tusnovics Instruments sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Bociana 4a/49a,
31-231 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@tusnovics.pl
+ 48 (12) 633 13 54

Dane firmy:

Tusnovics Instruments sp. z o.o.
NIP: 6771783747
REGON: 351253456

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Bociana 4a/49a, Kraków, Polska

Opis firmy Tusnovics Instruments sp. z o.o.

TUSNOVICS INSTRUMENTS to działająca z przedstawicielstwem w Krakowie od 1992 roku austriacka firma, która w roku 1997 została przekształcona w spółkę Tusnovics Instruments Sp. z o.o.

Przez wszystkie lata działalności firma zgromadziła doświadczenie, wiedzę, a także znajomość materii i tematyki, w której się poruszamy i wszystko to jest niekwestionowanym kapitałem tej firmy.

Tusnovics Instruments Sp. z o.o. od początku swego istnienia współpracuje tylko i wyłącznie z najlepszymi oraz najbardziej cenionymi dostawcami na rynku, a oferowana aparatura laboratoryjna jest zawsze na najwyższym poziomie.

Oferta firmy

- wyposażanie laboratoriów chemicznych
- wzorce i materiały odniesienia
- dostawy aparatury laboratoryjnej
- serwis aparatury laboratoryjnej
- badania składu paliw, olejów etc


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do świata niezapomnianych wydarzeń z firmą EVENTOWCY! Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu różnorodnych atrakcji, które sprawią, że Wasze imprezy będą wyjątkowe.
VRTEAM - firma specjalizująca się w dostarczaniu atrakcji na wydarzenia, takie jak: - imprezy firmowe i integracyjne, - pikniki i festyny - festiwale -targi i konferencje, - eventy promocyjne, - eventy gamingowe.
Nasza firma zegarmistrzowska to miejsce dla osób, które poszukują wysokiej jakości usług naprawy, renowacji i polerowania zegarków.