Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Dane adresowe:

Nad Markiem 5,
34-300 Żywiec
śląskie

Dane kontaktowe:

Maciej Świda
reklama@twoje-okna.com
796490859

Dane firmy:

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda
NIP: 5532201641
REGON: 241295419

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Nad Markiem 5, Żywiec, Polska

Opis firmy Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Twoje-Okna to nasza firma, której poświęciliśmy zapał, pasję stając się ekspertami. Pracujemy na rynku od 2000 r realizując wiele zleceń każdego roku. Mamy oryginalny design i szeroki wybór kolorów drzwi aluminiowych, drewnianych i stalowych. Zastosowanie w oknach wielokomorowych wkładów szybowych pozwala osiągnąć współczynnik przenikalności cieplnej całego okna na wyższym poziomie. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, która już od wielu lat zajmuje się sprzedażą plastikowych okien. Okna PCV i aluminiowe to jeden z podstawowych produktów oferowanych przez firmę Twoje-Okna już od nastu lat. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię. W domach usytuowanych przy ruchliwych ulicach lub w hałaśliwym sąsiedztwie wskazane będzie zastosowanie okien z szybami o podwyższonych właściwościach dźwiękochłonnych. Okna drewniane są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Ponadto, występują w wykończeniu standardowym oraz stylizowanym na retro, dzięki czemu można je wykorzystać w wielu różnych projektach. Nie ukrywamy, że rozwiązania antywłamaniowe wpływają na inne parametry okien, jak na przykład, że szyby klejone pogarszają parametry izolacji termicznej okna, no i niestety są to rozwiązania dość kosztowne. Oferta obejmuje także okna skandynawskie otwierane na zewnątrz, niezawodne okna o wysokich parametrach izolacji termicznej oraz okna od innych producentów. Chcemy, żebyś zyskał świadomość, który z wykonawców oferuje Ci adekwatną, a który zbyt wygórowaną cenę. Sprawdź ceny u kilku dostawców wysyłając do nas zapytanie. Szczelność okien możemy sprawdzić w prosty, tradycyjny sposób – za pomocą kartki papieru wsuwanej pomiędzy skrzydło i ościeżnicę. Warto również wspomnieć o tym, że okna PCV nie wymagają konserwacji, a czyszczenie ich jest bardzo proste i wystarczy do tego zwykła woda. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza techniczna pozwalają nam na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferta obejmuje także okna skandynawskie otwierane na zewnątrz, niezawodne okna o wysokich parametrach izolacji termicznej oraz okna od innych producentów. Chcemy, żebyś zyskał świadomość, który z wykonawców oferuje Ci adekwatną, a który zbyt wygórowaną cenę. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza techniczna pozwalają nam na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Sprawdź naszą ofertę kontaktując się z nami poprzez naszą stronę internetową. Określ jakich okien szukasz a nasza firma z miłą chęcią opracuje dla ciebie ofertę.

Oferta firmy

W ofercie posiadamy:
- okna dachowe
- okna skandynawskie otwierane na zewnątrz
- akcesoria okienne
- okna plastikowe, drewniane i aluminiowe
- bramy
- konserwacja i serwis okien


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Salon Firmowy Sokółka Okna i Drzwi Szczecin to miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność spotykają się w produkcji okien i drzwi drewnianych.
Detektywistyka na wysokim poziomie oraz tanio to wyjątkowa oferta dla ludzi którzy potrzebują szybkiej i skutecznej pomocy w sprawach takich jak zdrady małżeńskie, sprawy alimentacyjne oraz poszukiwanie osób zaginionych albo ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.
Design House zajmuje się pomiarami, montażem, a także sprzedażą okien, drzwi oraz rolet.