UARCHITEKTA Paweł Głowacki

Dane adresowe:

ul. Widok 32,
96-100 Skierniewice
łódzkie

Dane kontaktowe:

biuro@uarchitekta.pl
508-828-808

Dane firmy:

UARCHITEKTA Paweł Głowacki
NIP: 8361787563
REGON: 101587808

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Widok 32, Skierniewice, Polska

Opis firmy UARCHITEKTA Paweł Głowacki

Uarchitekta to firma, która specjalizuje się w projektowaniu domów. Mieścimy się w Skierniewicach, mieście położonym między Łodzią, a Warszawą. Nasze usługi obejmują projektowanie budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. Naszym celem jest zapewnienie Państwu doskonałej obsługi po przystępnych cenach. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych architektów i budowniczych, którzy pomogą Państwu zrealizować marzenia.

Oferujemy szeroki zakres usług, aby sprostać potrzebom klientów. Możemy na przykład stworzyć indywidualny plan domu, zaprojektować rzut kondygnacji, opracować koncepcję budynku komercyjnego lub zaprojektować makietę domu. Projekt domu to sztuka, a my dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć rozwiązanie, które spodoba się klientom. Stworzymy projekt, który będzie odzwierciedlał najlepsze cechy Twojego domu.  

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

Oferta firmy

Uarchitekta.pl oferuje szeroką gamę gotowych projektów domów:
- nowoczesnych,
- tradycyjnych,
- drewnianych,
- bliźniaków,
- usługowych,
- domów na wąskie działki,
- parterowych i piętrowych,
- nowoczesnych stodół.
Z przyjemnością przedstawiamy naszym klientom nowe pomysły na nowe domy.

Firmy pokrewne w bazie

/ uarchitekta /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Usługi Geodezyjne Projekt w której ofercie znajdziesz: konstruowanie map do celów projektowych (tworzenie w postaci zarówno w numerycznej jak i analogowej), rozwiązania organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych w rejonie naszej stolicy, oferujemy geodezyjną obsługę projektów, inwentaryzację obiektów budowlanych, pomiar powierzchni kubatur dla lokali mieszkalnych, biur oraz hal a także mapy do spraw sądowych, podziały działek oraz wznowienia i wytyczenie granic.
Działająca od 2002 roku firma TitanPolska, oferuje postępowe mechanizmy wykorzystywane z budownictwie geodezyjnym oraz specjalnym.