Wykopy LitBud - Baza Firm Odszukani.pl

Wykopy LitBud

Dane adresowe:

ul. Jurajska 5,
32-085 Modlnica
małopolskie

Dane kontaktowe:

litbud@interia.pl
606 79 79 37

Dane firmy:

Wykopy LitBud
NIP: 9451518264
REGON: 120836381

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Jurajska 5, Modlnica, Polska

Opis firmy Wykopy LitBud

Firma LITBUD Wykopy i Roboty Ziemne świadczy usługi koparko ładowarką, mini koparką, średnia koparką, koparką obrotową, koparką gąsienicowa, wozidłami 9T-1 oraz transport wywrotkami do 20 ton.

Nasza firma zajmuję się wykopami wodociągowymi, pod budynki, szamba oraz baseny. W naszej ofercie znajdziecie państwo czyszczenie rowów oraz zagęszczanie czy też wyburzanie budynków i domów.

Pełna naszą ofertą znaleźć można na stronie internetowej http://wykopy.litbud.pl. Na tej stronie znajduje się również galeria z wykonanymi przez nas pracami a także dokładny adres siedziby firmy oraz wszystkie dane kontaktowe.

Oferta firmy

- roboty ziemne koparko – ładowarką
- usługi koparką obrotową
- sprzęt mocowany na szybkozłącze
- wykopy i wyburzanie budynków
- niwelacja terenu
- inne usługi budowlane


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która wypożycza najwyższej jakości sprzęt budowlany w powiecie Limanowskim to bardzo dobrze trafiłeś.
Garaże Pająk to sprawdzony wybór dla każdego kto potrzebuje nowoczesnego i świetnie wyglądający garaż blaszany na wymiar dostępny w różnych kolorach lub wzorach a co najważniejsze z możliwością dostosowania odpowiednich dodatków takich jak okna, drzwi rodzaj dachu i inne.
Wypożyczalnia sprzetu budowlanego oraz narzędzi budowlanych Limanowa - Zapraszamy! Oferujemy mnóstwo sprzętu znanych i cenionych marek, które regularnie serwisujemy i dbamy o ich jakość oraz kondycję.