Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

,,Żłobek Iskierki” to nowoczesna placówka, która została dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających rodziców i maluchów!

Żłobek to z pewnością miejsce stworzone z pasji i miłości. W związku z tym, wykwalifikowana kadra codziennie dokłada wszelkich starań w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich podopiecznych.

Placówka może pochwalić się realizacją programu ,,Zdrowy Maluszek”. Co to oznacza? Otóż ów program propaguje wśród najmłodszych dzieci dbałość o zdrowie już od pierwszych etapów życia. W jaki sposób? Opiekunowie troszczą się, by wszyscy milusińscy zwracali uwagę na prawidłową postawę ciała, na higienę jamy ustnej, czy w końcu na szeroko rozumiany rozwój psychoruchowy.

Jednocześnie ,,Żłobek Iskierki” dba o to, by żaden dzień nie był nudny dla milusińskich! Zajęcia muzyczne, taneczne, plastyczne, czy przyrodnicze sprawiają, że maluchy naprawdę nie cierpią na nudę!

A o wszystko, o czym mowa powyżej, dba wykwalifikowany i zawsze uśmiechnięty personel. Każdy opiekun dba o maksymalnie 8 dzieci – chyba, że chodzi o najmłodszych (maluchy, które nie ukończyły jeszcze roczku) – wówczas jedna opiekunka dogląda 5 milusińskich.

Placówka może jednocześnie przyjąć 27 dzieci. Nie ma zatem tłumów, a rodzic może być pewny, że każde dziecko może liczyć na profesjonalną opiekę. Sprawę ułatwia oczywiście szeroko rozwinięty węzeł sanitarny, gastronomiczny i użytkowy, który spełnia wszelkie przewidziane prawem wymogi.

Gdzie szukać placówki? Mieści się ona w Krakowie, przy ul. Konarkowej 1 i świadczy opiekę dla maluchów d poniedziałku do piątku, od godz. 6.30 do 17.30.

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie oferuje opiekę nad dziećmi do lat 3. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej https://zlobekiskierki.pl/. Zapraszamy do zapoznania się!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Akademia Muminków jest to niepubliczne przedszkole i żłobek w Krakowie, stawiające na prawidłowy rozwój i dobrą zabawę dziecka.