DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA - Baza Firm Odszukani.pl

DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

Dane adresowe:

Rynek Główny 19,
31-008 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

restauracja@dapietro.pl
12 422 32 79

Dane firmy:

DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA
NIP: 6762059526
REGON: 351468903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

Jeśli przyjechałeś do Krakowa i chcesz dobrze zjeść to restauracja włoska Da Pietro jest idealnym miejscem dla Ciebie! Oferujemy oryginalne i pyszne włoskie jedzenie w przystępnych cenach. Nasz restauracja działa na rynku w Krakowie już ponad dwadzieścia pięć lat. Obecnie możemy pochwalić się zdobytym bardzo dużym doświadczeniem, które teraz przekłada się na wysokość oferowanych przez nas dań. Nieważne czy szukasz miejsce na spotkanie ze znajomymi, randkę, czy zorganizowanie imprezy okolicznościowej, nasza restauracja na krakowskim rynku sprawdza się doskonale na wszystkie okazje. Za naszą restauracją Da Pietro przemawia także dogodna lokalizacja w centrum, dlatego zachęcamy do odwiedzenia nas!

Oferta firmy

Kraków, Rynek Główny 19 to adres włoskiej restauracji o nazwie Da Pietro, która posiada menu, w którym znajdują się wspaniałe potrawy oraz wyśmienite wina pochodzące prosto ze słonecznych Włoch.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli interesuje Cię restauracja, która stanowi gwarancję magicznej i niepowtarzalnej atmosfery, nasza oferta jest odzwierciedleniem Twoich potrzeb.