PerłyiKamienie.pl - Baza Firm Odszukani.pl

PerłyiKamienie.pl

Dane adresowe:

Roentgena 46 lok. 10,
02-781 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

perlyikamienie@alfastart.pl
530 035 459

Dane firmy:

PerłyiKamienie.pl
NIP: 5372396333
REGON: 060730594

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy PerłyiKamienie.pl

Sklep perlyikamienie.pl to miejsce, gdzie każdy znajdzie piękną biżuterię dopasowaną do swojego gustu. Biżuteria z pereł w większości jest przygotowywana w naszym kraju. Perły są starannie dobierane do danego egzemplarza naszyjnika czy kolczyków. Jeśli jednak perły nie są tym, czego szuka kupujący – sklep oferuje duży dział, gdzie oferowana jest biżuteria srebrna bez dodatków lub z pojedynczymi kamieniami szlachetnymi. Składając zamówienie, każdy może liczyć na natychmiastową wysyłkę, a dla mieszkańców Warszawy umożliwiony został odbiór osobisty zamówień internetowych lub możliwość dokonania zakupu stacjonarnie. Wisiorki z perłami, to z pewnością doskonałe rozwiązanie na prezent, ale także dla siebie. Perły uzupełnią doskonale każdą stylizację.

Oferta firmy

Biżuteria srebra oraz perły w postaci naszyjników czy bransolet, to główna oferta firmy. W asortymencie oferowane są także łańcuszki złote. Szczególnie warto zwrócić uwagę na bransoletki z pereł, które są oznaką stylu i luksusu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jubiler specjalizujący się w produkcji biżuterii z kamieniami jubilerskimi istniejący na rynku ponad 28 lat.
Kolczyki srebrne od wieków stanowią kwintesencję kobiecości, jej delikatności, piękna, ale także niezwykłego ciepła, siły i oddania.
Firma Handlowa Marek Łodziński kontynuuje rodzinne tradycje, które sięgają 1894 roku.