Biżuteria i zegarki - Baza Firm Odszukani.pl

Biżuteria i zegarki

M&M GOLD Maciej Jewdokimow

Salon jubilerski M&M Gold został założony przez międzynarodowego specjalistę z dziedziny diamentów Macieja Jewdokimowa. Firma zajmuje się tworzeniem biżuterii na zamówienie, przez wyspecjalizowanych jubilerów, którzy posiada wiele cech cha(...)

Firma Handlowa Marek Łodziński

Firma Handlowa Marek Łodziński kontynuuje rodzinne tradycje, które sięgają 1894 roku. Od wielu pokoleń zajmujemy się sprzedażą, doradztwem oraz naprawą różnego rodzaju biżuterii. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co jest nas(...)

Silveris.pl

Kolczyki srebrne od wieków stanowią kwintesencję kobiecości, jej delikatności, piękna, ale także niezwykłego ciepła, siły i oddania. Są także symbolem seksapilu i wrodzonego wdzięku. Nie dziwi zatem nikogo fakt, że kolczyki srebrne skle(...)

PerłyiKamienie.pl

Sklep perlyikamienie.pl to miejsce, gdzie każdy znajdzie piękną biżuterię dopasowaną do swojego gustu. Biżuteria z pereł w większości jest przygotowywana w naszym kraju. Perły są starannie dobierane do danego egzemplarza naszyjnika czy ko(...)

Tanzanite Art

Jubiler specjalizujący się w produkcji biżuterii z kamieniami jubilerskimi istniejący na rynku ponad 28 lat. Oferuje szeroki wybór kolczyków i pierścionków z rodowanego srebra. Swój niepowtarzalny urok zawdzięczają one kamieniom naturalnym(...)