Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena - Baza Firm Odszukani.pl

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Dane adresowe:

Paprotna 4,
51-117 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Marcin Opyc
biuro@browarprost.pl
732 917 248
713210747

Dane firmy:

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena
NIP: 8951004266
REGON: 930426762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar restauracyjny Prost to pewne miejsce we Wrocławiu, gdzie zawsze można napić się dobrego piwa i zjeść porządny obiad. Browar Prost z Wrocławia warzy z duchem kraftu, pozostaje wierny piwnej rewolucji, doceniając jednak klasykę, dzięki czemu może zaoferować piwa pod zróżnicowane gusta piwoszy. Browar Prost rozwija się nieprzerwanie od 2015 roku, a odwiedzający goście doceniają zarówno piwny jak i gastronomiczny asortyment miejsca. Browar jest nie tylko miejscem przemysłowym, ale i miejscem z przestrzenią szkoleniowo-konferencyjną oraz bankietową (sala na 100 osób).

Oferta firmy

Usługi świadczone przez wrocławski browar wychodzą poza dystrybucję piw i ofertę restauracji. Sprzedaż piw odbywa się nie tylko na miejscu, ale i do podmiotów zewnętrznych (hotele, knajpy, sklepy itd.). Browar restauracyjny jest miejscem, gdzie organizowane są imprezy i przyjęcia. W browarze kraftowym organizowane były wesela, chrzciny, komunie, spotkania team buildingowe, bale firmowe, pracownicze integracje, szkolenia, konferencje itp. W przypadku chętnych, browar restauracyjny organizuje kursy sensoryczne i zwiedzanie browaru zakończone panelem degustacyjnym.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli interesuje Cię restauracja, która stanowi gwarancję magicznej i niepowtarzalnej atmosfery, nasza oferta jest odzwierciedleniem Twoich potrzeb.
Jeśli przyjechałeś do Krakowa i chcesz dobrze zjeść to restauracja włoska Da Pietro jest idealnym miejscem dla Ciebie! Oferujemy oryginalne i pyszne włoskie jedzenie w przystępnych cenach.