Łukasz Popielarz Fotografia

Dane adresowe:

Prusa 43/4,
72-315 Resko
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Łukasz Popielarz - fotograf ślubny
biuro@lukaszpopielarz.pl
+48 725-416-686

Dane firmy:

Łukasz Popielarz Fotografia
NIP: 2530261488
REGON: 320869799

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Prusa 43/4, Resko, Polska

Opis firmy Łukasz Popielarz Fotografia

Łukasz Popielarz to fotograf ślubny, który zaprasza wszystkich Narzeczonych poszukujących odpowiedniej osoby, która wykona dla nich najlepsze zdjęcia. Jestem osobą, która swoją pasję zamieniła na wykonywanie zawodu. Fotografia ślubna powinna zostać wykonana z największą starannością. Tak, aby była dla Was pamiątką na wszystkie lata wspólnego życia. Możecie liczyć na to, że z całego serca zaangażuję się w ten dzień, tak samo jak Wy i uchwycę na zdjęciach najważniejsze momenty tego jakże ważnego dnia. Będę z Wami podczas ślubu oraz wesela. A także zorganizuje dla Was najpiękniejszą sesję ślubną w dowolnym miejscu. Zapraszam Was do skorzystania z moich usług, które proponuje Wam w bardzo atrakcyjnych cenach. Działam głównie na obszarze miasta Szczecin oraz w pobliskich miejscowościach, ale jak będziecie potrzebowali moich zdjęć to mogę pojechać z Wami na drugi koniec Polski.

Oferta firmy

Jako doświadczony fotograf ślubny wykonam dla Was wspaniałe zdjęcia ślubne oraz sesje ślubne. Możecie u mnie zamówić również:
- sesje narzeczeńskie
- reportaże z wielu okoliczności
- zdjęcia portretowe
- zdjęcia krajobrazowe
- i mnóstwo innych.
Macie pomysł na sesję? Skontaktujcie się ze mną a na pewno razem zrealizujemy wyjątkowe fotografie. Wykonam dla Was zdjęcia w każdym miejscu - Szczecin mnie nie ogranicza! Zapraszam na stronę: http://lukaszpopielarz.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Fotograf ślubny ma nie tylko udokumentować jeden z najważniejszych dni w życiu, ale także udokumentować go w sposób, który będzie zachwycał.
Fotografia ślubna to najważniejsze zdjęcia w życiu i muszą one zostać wykonane przez najlepszego fotografa ślubnego.
Zastanawiacie się kto, oraz co kryje się pod firmą Mietek Małek? Można ją opisać jednym zdaniem: 20-letnia pasja do fotografii.