Szymon Nykiel LMFOTO.PL

Dane adresowe:

Jałowcowa 18B,
32-410 Dobczyce
małopolskie

Dane kontaktowe:

Szymon Nykiel - Fotografia Ślubna LMFoto
kontakt@lmfoto.pl
48 694 716 718

Dane firmy:

Szymon Nykiel LMFOTO.PL
NIP: 6811954446
REGON: 121093284

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Jałowcowa 18B, Dobczyce, Polska

Opis firmy Szymon Nykiel LMFOTO.PL

Fotografia ślubna to najważniejsze zdjęcia w życiu i muszą one zostać wykonane przez najlepszego fotografa ślubnego. Takiego właśnie, a nawet dwóch, znajdą Państwo w LMFoto w Krakowie. Co sprawia, że są wyjątkowi? Najkrócej mówiąc ich zdjęcia! Nie jest to opinia amatora, lecz międzynarodowych organizacji fotografów ślubnych, takich jak Fearless i ISPWP, które przyznały im już kilkanaście nagród w różnych kategoriach obejmujących fotografie ślubne. LMFoto z całą pewnością jest więc odpowiednim studiem fotograficznym do zrealizowania najlepszej sesji ślubnej, sesji której pozazdroszczą Państwu wszyscy. Gdzie wykonują zdjęcia? Tutaj również duży plus dla nich, bo wykonują je... wszędzie! Mają na koncie sesje ślubne zrealizowane w najpiękniejszych europejskich miastach, ale również poza Europą.

Oferta firmy

Oferta firmy LMFoto to przede wszystkim:
- fotografia ślubna
- plener ślubny
- sesje ślubne
- reportaż ślubny.
Interesuje Państwa inny rodzaj sesji zdjęciowej? Proszę kontaktować się bezpośrednio z fotografami, a z pewnością wypracujecie idealne rozwiązanie!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Fotograf ślubny ma nie tylko udokumentować jeden z najważniejszych dni w życiu, ale także udokumentować go w sposób, który będzie zachwycał.
Łukasz Popielarz to fotograf ślubny, który zaprasza wszystkich Narzeczonych poszukujących odpowiedniej osoby, która wykona dla nich najlepsze zdjęcia.
Zastanawiacie się kto, oraz co kryje się pod firmą Mietek Małek? Można ją opisać jednym zdaniem: 20-letnia pasja do fotografii.