Tanzanite Art

Dane adresowe:

Murarska 18,
31-311 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Janusz Gradowski
tanzanite@tanzanite.pl
+48 609-132-799
12 638-03-32

Dane firmy:

Tanzanite Art
NIP: 6770048282
REGON: 350016754

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Murarska 18, Kraków, Polska

Opis firmy Tanzanite Art

Jubiler specjalizujący się w produkcji biżuterii z kamieniami jubilerskimi istniejący na rynku ponad 28 lat. Oferuje szeroki wybór kolczyków i pierścionków z rodowanego srebra. Swój niepowtarzalny urok zawdzięczają one kamieniom naturalnym. Biżuteria z kamieniami jubilerskimi typu rubinem lub szmaragdem, stanowi tylko część asortymentu. Składa się na niego również stylowa biżuteria z tanzanitem połączonym z białym szafirem czy topazem oraz biżuteria z akwamarynem. Firma udziela gwarancji na każdy produkt i zapewnia o wysokiej jakości produkowanej biżuterii. Więcej informacji o produktach oraz ich przykładowe zdjęcia na stronie www.

Oferta firmy

Znajdź wymarzoną biżuterię z ulubionym kamieniem szlachetnym. Na ofertę składają się wykonane ze srebra z kamieniami jubilerskimi:
- wisiorki,
- pierścionki,
- kolczyki.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

ExclusiveTime to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości zegarków luksusowych dla osób ceniących wyjątkowy styl i doskonałość rzemiosła.
W Vileness dbamy o naszych klientów dlatego oferujemy najlepsze akcesoria i dodatki dla kobiet ze stali chirurgicznej oraz z materiałów sztucznych.