Wiktor Łosin WIKDOOR

Dane adresowe:

Matki Boskiej Bolesnej 44,
34-600 Limanowa
małopolskie

Dane kontaktowe:

Wiktor Łosin
biuro@wikdoor.pl
663983866

Dane firmy:

Wiktor Łosin WIKDOOR
NIP: 6562191617
REGON: 368985077

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Matki Boskiej Bolesnej 44, Limanowa, Polska

Opis firmy Wiktor Łosin WIKDOOR

Jeśli szukasz niezawodnego sprzedawcy bram garażowych w Limanowej, to propozycja jaką ma do przedstawienia firma WIKDOOR przewyższa lokalną konkurencję. WIKDOOR Okna, podłogi i drzwi, to dystrybutor stolarki otworowej na limanowski rynek, oferujący bramy garażowe, a także okna i drzwi, produkowane przez renomowanych producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Aby być pewnym dobrze dokonanego zakupu, warto firmie WIKDOOR zlecić pomiar otworu montażowego bramy garażowej, a następnie wraz z pracownikiem firmy dobrać odpowiednią bramę garażową. W ciągłęj sprzedaży można wybierać spośród bram segmentowych oraz uchylnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy osobiście lub za pomocą strony internetowej.

Oferta firmy

WIKDOOR Okna, drzwi i podłogi, to limanowska firma, która oferuje:
1. Okna i drzwi do domu i biura.
2. Bramy garażowe segmentowe oraz uchylne.
3. Podłogi drewniane oraz panele podłogowe.
4. Akcesoria wykończeniowe.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Salon Firmowy Sokółka Okna i Drzwi Szczecin to miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność spotykają się w produkcji okien i drzwi drewnianych.
Detektywistyka na wysokim poziomie oraz tanio to wyjątkowa oferta dla ludzi którzy potrzebują szybkiej i skutecznej pomocy w sprawach takich jak zdrady małżeńskie, sprawy alimentacyjne oraz poszukiwanie osób zaginionych albo ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.
Design House zajmuje się pomiarami, montażem, a także sprzedażą okien, drzwi oraz rolet.