Medent Gliwice - Baza Firm Odszukani.pl

Medent Gliwice

Dane adresowe:

Zygmunta Starego 13,
44-100 Gliwice
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@medentgliwice.pl

Dane firmy:

Medent Gliwice
NIP: 9690784566
REGON: 383291408

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Zygmunta Starego 13, Gliwice, Polska

Opis firmy Medent Gliwice

Zapraszamy do klinik Medent, która świadczy leczenie stomatologiczne na terenie miasta Gliwice. Oferowana jest stomatologia ogólna, w tym wypełnienia zębów, korony, mosty, implanty, ortodoncja i wiele innych zabiegów. W klinice pracuje zespół dobrze wyszkolonych stomatologów. Pacjenci korzystają z zastosowania nowoczesnych technik stomatologicznych w komfortowych warunkach.

Klinika posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu może zaoferować wysoką jakość leczenia stomatologicznego. Pacjenci korzystają z wykorzystania nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu i metod stomatologicznych. Medent oferuje również usługi dodatkowe, takie jak wybielanie zębów, czyszczenie zębów oraz zabiegi stomatologii estetycznej. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, aby odpowiedzieć na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcieliby zarezerwować wizytę.

Oferta firmy

Medent oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych, w tym oferowana jest stomatologia ogólna, wypełnienie zębów, korony, mosty, implanty, ortodoncja i wiele innych zabiegów. W  Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Firmy pokrewne w bazie

/ dentysta /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Laboratorium Dental Ceramic Studio zostało założone w 2006 roku.
Skoro poszukujesz miejsca gdzie Twoja skóra dozna pielęgnacji skorzystaj z usług gabinetu kosmetycznego Twoje Zacisze.
Jeżeli szukacie Państwo gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu, który wykonuje kompleksowe zabiegi dentystyczne, zachęcamy do wejścia na naszą stronę i zapoznania się ze szczegółową ofertą wykonywanych przez Nas usług.