Biznes - Baza Firm Odszukani.pl

Biznes

Allrisk Ubezpieczenia

Działamy na rynku już od wielu lat wobec czego doskonale poznaliśmy potrzeby klientów. Oferowane przez nas usługi przede wszystkim są dopasowane do oczekiwań. Ubezpieczenia, jakie znajdują się w naszej ofercie możesz zamówić online, bez w(...)

McPolska Sp. Z o o

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się produkcją chemii przemysłowej i środków do dezynfekcji. Istniejemy na rynku przeszło 10 lat. Oferujemy środki dezynfekujące do sektora medycznego oraz przemysłowego. Przede wszystkim są to środki s(...)

KDK SP Z O O

KDK Sp. z oo jest grupą Event Managerów, który od ponad dekady przygotowuje meetingi biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci darzą nas zaufaniem. Na stałe współpracujemy z przedsiębiorstwami z działu MŚP i korporacjami. A Jeśli brak(...)

ARCUS JERZY RASZYŃSKI I ANNA BOCIAN SPÓŁKA JAWNA

W okresie 5 lat funkcjonowanie udzieliliśmy pomocy około 1000 pacjentom. Nasi pacjenci mogą skorzystać z 4, 6 lub 8 tygodniowej stacjonarnej terapii. Nasz ośrodek pomógł wielu potrzebującym radykalnie zmienić swoje życie. Stosujemy indywidu(...)

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Strona www.altelsystemy.com.pl, którą Państwu przedstawiam zajmuje się branżą ochrony mienia oraz usługami telekomunikacyjnymi. W swojej ofercie firma posiada takie artykuły jak różnego rodzaju systemy alarmowe czy centrale telefoniczne. Dz(...)

Formika Sp. z.o.o.

Misja drukarni Formika. Dlaczego to Drukarnia fleksograficzna Formika jest najlepszy wyborem? Ponieważ ma ona swoje konkretne misje, jakie nieustannie spełnia. Tworzy stałe i przyjazne relacje z samymi klientami, dbając też o komunikację zacho(...)

MCOVER ŁAPIŃSKA MARTA

Firma Mcover produkuje osłony do maszyn. Zapewnia ich ekspresową dostawę, atrakcyjne ceny oraz wykonywanie niestandardowych zamówień. Wszystkie osłony do siłowników charakteryzują się wysoką jakością i sprawnością w funkcjonowaniu. Wsz(...)

TransmisjeOnline Sp. z o.o.

TransmisjeOnline sp. z o.o. to polska firma, która zajmuje się kompleksową obsługą transmisji w Internecie. Główną specjalnością firmy jest webinar html. Oferuje transmisje najwyższej jakości pod względem audio-wizualnym. TransmisjeOnlin(...)